AnasayfaKurumsalHizmetlerÜrünlerTemsilciliklerHaberlerİletişim

Ürünler

Genel Bakış

Ürünler, çözümler ve hizmet - yüksek verim ve kaliteyi en düşük maliyetlerle sağlamak için en gelişmiş ve yenilikçi teknolojiler kullanılan ürünler. Kesme, Sıyırma, krimpleme, aksesuar takma, markalama prosesleri için her kablo tipine göre makineler. En düşük kesitli mikro kablolardan en yüksek kesitli enerji kablolarına kadar geniş bir aralıkta, mikro koaksiyel kablodan bakır kablolara, fiber optik kablolardan akü kablolarına kadar geniş bir ürün yelpazaesi içinde istek ve ihtiyacınıza uygun makineler. Düşük ayar zamanları, maksimum esneklik, network kontrolü ile komple otomasyon çözümleri. Ürünlerimiz patent korumalıdır.

Kesme Makineleri
Kesme Makineleri

Kabloların, hortumların veya profillerin istenilen boyda kesilmesi için otomatik makineler.

Uç Sıyırma
Uç Sıyırma

0.03 mm² den 16 mm² e kadar olan kabloların uçlarını sıyırmak için, yarı otomatik kablo uç sıyırma makineleri. Esnek dizayn edilmiş makineler sayesinde her tip izolasyon malzemesine uygun çözümler ve özel proses fonksiyonları mevcuttur.

Krimpleme
Krimpleme

Standart yada ağır iş uygulamaları için dizayn edilmiş yarı otomatik krimpleme makineleri ve yandan veya arkadan besleme ile yerleştirmede kolaylık sağlayan krimpleme kalıpları.

Kesme ve Sıyırma
Kesme ve Sıyırma

Tek damar, çok damar, yassı kablo, koaksiyel kablo, fiber optik kablo gibi kablo tipleri için dizayn edilmiş, otomatik kablo kesme ve uç sıyırma makineleri.

Koaksiyel Kablo Soyma Makineleri
Koaksiyel Kablo Soyma Makineleri

Schleuniger tecrübesi ve kalitesi ile en yüksek hassasiyetli koaksiyel kablo uç sıyırma makineleri ile mikro koaksiyel kablodan, standart koaksiyel kablolara, triaksiyel kablodan semi-rijid kablolara kadar hep tip koaksiyel kablonun uçları sıyrılabilir. Bu makinelerde Schleuniger in patentli döner kafa sistemi sayesinde sürekli tekrar edilebilir en yüksek hassasiyet garanti altına alınır.

Tam Otomatik Makineler
Tam Otomatik Makineler

Yüksek hızda kablo gurupları üretmek için tam otomatik kesme sıyırma terminalleme makineleri. Yüksek üretim rakamları, düşük ayar zamanları, kullanıcı dostu arayüz ve lehimleme, kaynak, seal, burma gibi geniş istasyon seçenekleri.

Kalite Güvence Ekipmanları
Kalite Güvence Ekipmanları

Kalitenin sürekli kontrol altında tutulması için gerekli tüm ekipmanlar ürün gamımızda mevcuttur. Yükseklik ölçüm sistemleri ve yazılımları, çekme kopma test cihazları, kesit görüntüleme sistem ve ekipmanları ünite veya sistem olarak sunulmaktadır.

Yazılımlar
Yazılımlar

Opsiyonel yazılım paketleri ile otomatik kesme ve sıyırma makineleri veya tam otomatik kesme-sıyırma-terminalleme makinelerinde, verimin arttırılması, kullanımın kolaylaştırılması, network bağlantısı, yazıcı ile doğrudan bağlantı sağlanarak, işlemlerde optimizasyon yapılabilir. İşlemler bir liste haline getirilerek kolayca yönetilebilir, uzaktan bağlantı sağlanabilir.

Yardımcı Ekipman ve Aksesuarlar
Yardımcı Ekipman ve Aksesuarlar

Otomatik makinelerinizin verimini arttırmak ve tam otomatik bir sisteme çevirebilmek için gerekli yardımcı ekipmanlar. Kabloları makaradan açmak için çözücüler, markalama cihazları, inkjet markalama, etiketleme, kablo toplayıcı ve sarıcılar ve bağ atma makineleri. İhtiyacınıza en uygun çözümleri sunuyoruz.

Ultrasonik Kaynak
Ultrasonik Kaynak

Ultrasonik teknolojisinin var oluşundan bu yana Branson tarafından geliştirilen ultrasonik kaynak makineleri ile hızlı, temiz ve düşük maliyetli birleştirme işlemleri yapılabilir. Yüksek kaynak kalitesi ile güvenilir ve tekrar edilebilir sonuçlar alınır.

El Aletleri ve Diğer Ekipmanlar
El Aletleri ve Diğer Ekipmanlar

İzoleli yüzük, izoleli pabuç ve dökme terminallerin krimplenmesi ve kablo kesimi için ekipmanlar.