AnasayfaKurumsalHizmetlerÜrünlerTemsilciliklerHaberlerİletişim

Temsilcilikler

Temsilciliğini Yaptığımız Firmalar

Temsilciliğini yaptığımız sektöründe önder firmalar:Schleuniger, İsviçre ve Almanya da üretim yapan firma, bakır kablo, çok damarlı kablolar, fiber optik kablolar, koaksiyel ve mikrokoaksiyel kablolar için kablo işleme makineleri üretir.

Sektörünün en önde gelen firmalarından olan Schleuniger de:

Normal Kablolar
Koaksiyel Kablolar
Ekranlı Kablolar
Cam Optik Fiber
Plastik Optik Fiber
Çok Damarlı Kablolar

Gibi kablo tipleri için boy kesme, uç açma, aksesuar takma, krimpleme işlemleri için gerekli tüm ekipmanlar ayrı ayrı işlevler yapan makineler olarak veya tüm işlevleri bir arada yapan sistemler olarak üretilmektedir.

www.schleuniger.com

Ulmer GmbH // Maschinenbau

Ulmer, Almanya da kablo ve hortum kesme makineleri, Corrugatd hortumlar için diş tepesinden kesme makineleri, bu tip malzemeler için uygun açıcı ve toplayıcılar üretimi yapan sektörünün en eski ve güvenilir firmalarındandır.


http://www.ulmer-gmbh.net/wp/?lang=en
Amerika Birleşik Devletleri merkezli Branson firması ultrasonik teknoloji ile bimetallerin kaynak yapılmasını sağlayan makineler üretmektedir.

Ultrasonik kaynak teknolojisi, kabloların birleştirilmesi veya ek yapılması, bakır boruların uçlarının sızdırmaz şekilde kapatılması, çift katmanlı plastik borulardaki folyonun dikiş kaynağı, Güneş enerjisi panelleri ve fotovoltaik hücrelerin birleştirilmesi, elektrikli araçlar için pil üretimi ve çok ince bimetal folyoların dikiş kaynağı gibi alanlarda kullanılabilmektedir.

Haber Bültenleri